Карантин

Постанова Кабінету Міністрів України

Лист Міністерства освіти України про оголошення карантину


Старосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Нижньосировастької сільської ради
Сумського району Сумської області
______________________________________________________
11.03.2020                                                                       №
Про тимчасове припинення
освітнього процесу
 
Відповідно до статей 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від
11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19 та з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID -19
НАКАЗУЮ:
1. Призупинити освітній процес в закладі з 12 березня по 03 квітня 2020 року(включно).
2.     Класним керівникам:
2.1.          Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед батьків учнів щодо необхідності тимчасового припинення функціонування закладу та обмеження спілкування дітей на цей період.
2.2.          Провести серед учнів бесіди щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності (дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху) під час карантинних заходів.
2.3.          Повідомити учням 11 класу про перенесення дат проведення пробного ЗНО .
3.     Заступнику директора з навчально-виховної роботи Кикоть І.І. та заступнику директора з виховної роботи Кошман Л.О.:
3.1.           забезпечити коригування календарного планування вчителів початкових класів, вчителів-предметників, керівників гуртків з метою виконання навчального плану шляхом ущільнення навчального матеріалу та дистанційного навчання.
3.2.          Розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій, самостійного опрацювання, он-лайн консультацій.
3.3.          Забезпечити роботу колективу в належному режимі на час припинення освітнього процесу відповідно до розроблених заходів(організаційно- педагогічних, методичних, наукових та ін. в порядку, передбаченому колективним договором та правилами внутрішнього трудового розпорядку.
4.       Заборонити відвідування закладу здобувачами освіти та заборонити проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру на території закладу, зокрема проведення конкурсів, змагань, спартакіад, виставок, концертів, тощо.
 
5.       Медичній сестрі Шевердіній С.В.
5.1.  Забезпечити вхідний санітарний контроль у приміщення закладу освіти.
5.2.          Забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками гострої респіраторної хвороби, у разі виявлення хворого вжити заходи для його від здорових осіб.
 
Директор школи С.І.Іщенко
 

 
 
 
 
 
   

Comments are closed.