Вітаємо! Наші досягнення

17.03.2018 р.

Вагомий урожай нагород зібрали наші учасники ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод “Первоцвіти”. Лауреатами дипломів І ступеня у номінації “Вокал” зайняли Тендітна Аліна, Наумнеко Оксана та Симоненко Ксенія. У цій же номінації Скидан Єлизавета, Книш Софія, Нечипоренко Каміла та Мурай Юрій стали лауреатами ІІІ ступеня. У номомінації інструментального мистецтва Колодненко Андрій став лауреатом диплому ІІ ступеня по класу “Баян”, а Лаврик Дарина – лауреатом диплому ІІІ ступеня по класу “Фортепіано”.

16.03.2018 р.

У складі збірної Сумського району наші дівчата здобули І місце у турнірі з волейболу в залік Обласної спартакіади школярів. Переможницями стали Лазаренко Дар’я, Яарох Аліна та Ярмоленко Наталія. У зональній частині команда  перемогла збірні Ямпільського та Серединобудського районів, а у фіналі – команду Краснопільського району. Усі ігри закінчилися з переконливим рахунком 2:0.

3 грудня 2016 року

Успішно виступили в ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів учні нашої школи Мурай Юрій, Лаврик Дарина та Скидан Ліза, які зайняли перші місця у своїх вікових категоріях

17 листопада 2016 року

Знову перші.

У фінальних змаганнях першості району із баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів (хлопці) команда нашої школи одержала три перемоги із трьох можливих: над командою Великої Чернетчини 29:13, Миколаївки 32:15, Стецьківки 32:7. Харченко Денис, Чернишев Олександр та Лядський Богдан увійшли до складу районної збірної. Є такий шанс і у Лаврика Артема та Сиромятникова Данила.

Переконливий початок

Наші баскетболісти вийшли в фінал

11 листопада у с .Косівщина Сумського району відбулися зональні змагання із баскетболу серед учнів шкіл району. Наші хлопці упевнено зайняли І місце і вийшли до фіналу. Загальний рахунок 99:17 (із командою В.Сироватки 29:4, Підліснівки 20:4, Саду 50:4). Однак тренер збірної, учитель фізичної культури Лазаренко О.О. наголосив, що така перевага не є приводом аби розслабитися, адже у фіналі доведеться грати із переможцями інших зон, тобто суперництво буде значно серйознішим. Фінальні ігри відбудуться 17 листопада в Стецьківці. Вболіваймо за наших!

Знову серед переможців

Фольклорний ансамбdscf7143ль нашої школи зайняв ІІІ місце на обласному фестивалі дитячих колективів “Лелеченьки” у м.Суми. Цінителі автентичного співу області звикли до високого рівня виступів наших дівчат під керівництвом учителя музики Савченко Лідії Миколаївни.

Підсумок наполегливої праці у 2015 2016 навчальному році

Вітаємо наших спортсменів та їх наставників із зайнятим ІІІ місцем у районній спартакіаді! Найбільше відзначилися вони у командних видах: волейболі, баскетболі, стрітболі, а також у туристично-прикладних видах спорту.

У п’ятницю, 25 березня в Лебедині відбувся обласний юніорський конкурс вокального та інструментального мистецтва “Музика душі”, у якому взяли участь 38 співаків із різних районів області, що виступали у різних жанрах. Наші дівчата, Науменко Оксана та Симоненко Ксенія вразили публіку та членів журі вишуканим українським вбранням, витриманою манерою виконання, вдало підібраним ререртуаром і, звичайно, майстерним вокалом. В результаті – друге та третє місце відповідно. Вітаємо дівчат та їх керівника Савченко Лідію Миколаївну! Бажаємо подальших успіхів!

У суботу, 19 березня, у місті Суми відбувся обласний конкурс народно-пісенної творчості “Чарівні джВінокерела”. Нашу школу на конкурсі представляли: у середній групі (14 учасників) Науменко Оксана, а у старшій групі (18 учасників) Симоненко Ксенія. Оксана, що заспівала пісні  “Пісня українська (Т.Денисюк) та “Ой, мій гаю” (народна, а капела) , зайняла І місце, а Ксенія із піснями “Зоряна криниця” (І.Шинкарук) та “Зозуленька” (народна, а капела) була третьою у своїй віковій категорії. Музичний керівник лауреатів – Савченко Лідія Миколаївна.

Збірна дівчат IMG_0559нашої школи із волейболу, очолювана вчителем фізичної культури Лазаренком О.О. здобула ІІ місце в районному чемпіонаті серед команд старшої групи. Честь школи відстоювали Ярмоленко Наталія, Скидан Єлизавета, Сергієнко Яна, Лазаренко Дар’я, Ковальчук Анна, Ярох Аліна, Богомолова Каріна, Симоненко Ксенія, Черняк Ірина

На фото:

Напружений момент

Тренер підкаже …

Вручення диплому

Пройшовши районний та обласний тури Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, учениця 8 класу Науменко Оксана стала лауреатом IV етапу, що проходив у столиці України місті Києві. Її робота “А та курка – чоботурка”, виконана в техніці “Текстиль. Викладання нитками”, була визнана серед найкращих, представлених із усіх кінців країни робіт. Вітаємо! Бажаємо подальших творчих успіхів!

***

11 лютого 2015 року збірна юнаків нашої школи із волейболу стала чемпіоном району. На шляху до високого І місця нашим хлопцям довелося здолати команди шкіл із Токарів, Низів, Бездрика, Нової Суханівки, Великої Чернеччини, Кіндратівки. Слід сказати, що за весь чемпіонат наша команда не програла  жодного сета!

На фото: стоять (з ліва на право) Чернишев Олександр, Буцик Дмитро, Харченко Денис, Солона , Говорун Володимир, тренер команди Лазаренко Олександр Олексійович; унизу: Бондаренко , Лаврик Артем, Забара Сергій,  Лядський Богдан.

Команда-переможець. Попереду – обласні змагання.

Моменти гри

Такий блок – не для Харченка!

Наша подача!

Хочеш побачити відеозвіт про фінал – тисни на малюнок!

Bookmark the permalink.